O firmie

   Jesteśmy licencjonowaną agencją zatrudnienia działającą na rynku od 2006 roku, zajmującą się pośrednictwem przy rekrutacji pracowników. Cieszymy się zaufaniem firm zagranicznych i krajowych, które korzystały z naszych usług, Polaków, którzy dzięki nam mogli wyjechać do pracy za granicą, oraz cudzoziemców, którym znaleźliśmy pracę w Polsce.

    Dla naszych klientów – pracodawców w Polsce – rekrutujemy wykwalifikowanych pracowników z udokumentowanym doświadczeniem zawodowym z Azji, Ameryki Południowej i Ukrainy. Nasi przedstawiciele w Indiach, Nepalu, Tajlandii, Indonezji, Peru i in. krajach wyszukują kandydatów chętnych do pracy w hotelach: kucharzy, kelnerów, masażystki SPA i in. pracowników obsługi hotelowej jak również pracowników do produkcji w różnych branżach.


   Wysoką jakość naszych usług gwarantuje wykwalifikowana kadra oraz lata doświadczeń zaczerpniętych z różnych branż. Nasi doradcy mają wieloletnie doświadczenie zawodowe, co daje gwarancję, że rekrutowani przez nas pracownicy mają najwyższe kwalifikacje.

    Naszą ofertę ostatnio uzupełniliśmy o ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne i finansowe dla klientów indywidualnych oraz firm.